Spojovací 92, 257 63 Trhový Štěpánov
+420 605 373 242
info@denesta.cz

Co prodáváme


Spolupracujeme s renomovanými výrobci techniky pro krby a kamna tak, abychom našim zákazníkům mohli vždy nabídnout to nejlepší a nejmodernější v tomto oboru. Trendy neustále sledujeme na školeních a seminářích

Krbové vložky a krbová kamna Romotop

Romotop je český výrobce krbových kamen a krbových vložek. V tomto oboru patří mezi lídry na evropském trhu. Precizní dílenské zpracování doplňuje moderní design a výbornou funkčnost těchto výrobků.

Krbové vložky a krbová kamna Bef Home

Krbové vložky a krbová kamna Bef Home jsou vyráběny ze špičkové a žáruvzdorné německé oceli. Vnitřek topidel je tvořen akumulační výstelkou ze speciálního materiálu Carcon, který si firma nechala vyvinout na míru. Díky vysoké účinnosti a kvalitě jsou krbové vložky a kamna Bef úspěšné i na nejnáročnějších světových trzích.

Krbové vložky Hoxter

Jak říká jedno z hesel firmy Hoxter ,,topení se stane Vaší novou vášní“. Filozofie firmy se opírá o motto které říká, že nemají za cíl být největším výrobcem, ale nejkvalitnějším a nejoblíbenějším. Toto vše se promítá do osobitosti jejich výrobků. Z každého naprosto precizně zpracovaného kusu sálá absolutní smysl pro detail a individualita. To vše si máte šanci odnést domů i Vy.

Krby Spartherm

Německá firma Spartherm je jedním z největších výrobců krbových vložek v Německu. Jejich výrobky se vyznačují velmi vysokou kvalitou podtrženou excelentním a moderním designem. Neustále investují nemalé částky do vývoje, aby dosáhli co největší míry technické vyspělosti a ekologie. Vyznačují se velmi širokou škálou modelů a tak si na své přijde bez nadsázky opravdu každý.

Big Green Egg

Big Green Egg je revoluční multifunkční zařízení pro venkovní vaření, neboť jej lze použít jako gril, udírnu či zahradní pec. Můžete tak pro svou rodinu a přátele připravovat nejrůznější speciality v nevšedních podmínkách. Unikátní technologie keramiky, která byla původně vyvinuta pro vesmírné účely americkou NASA, umožňuje pomalé vaření a pečení, díky kterému si zachová jídlo co nejvíce svého potenciálu. S Big Green Egg dostane Vaše jídlo zcela nový rozměr.

Plynové krby Dru

Plynové krby nepoužívají pro svůj provoz dřevo jakožto palivo, ale jejich palivem je zemní plyn, nebo propanbutan. Jsou tak řešením pro lidi, kteří milují oheň a teplo rodinného krbu, ale z časových důvodů si nemohou dovolit přinášet ke krbu dřevo a v krbu poté topit. Zahájení topení v plynovém krbu je otázka stisknutí jednoho tlačítka na Vašem telefonu či tabletu. Vybrané modely od firmy Dru disponují technologií tzv. 3D hořáku, kde plynový plamen v tomto krbu na pohled nerozeznáte od plamene vznikajícího spalováním dřeva. Máte tak naprosto věrnou kopii ohně, jehož intenzitu a výkon dokážete krotit jedním stiskem tlačítka.

Timpex – inteligentní regulace tepla

Společnost Timpex se již dlouhá léta zaměřuje na vývoj a výrobu regulací hoření u kamen a krbů. Cílem takovéto regulace je pomoci uživateli maximálně efektivně využít potenciál přiloženého paliva. Firma Timpex vyrábí širokou škálu modelů automatických regulací, které mají jednak různě zpracovaný moderní design, ale také různé funkce. Po diskuzi o tom, jaké máte požadavky, Vám navrhneme a doporučíme, jaký konkrétní typ by pro Vás a Váš krb byl ten nejlepší. Vybrané modely navíc lze spárovat s mobilní aplikací a tak máte údaje o svém krbu stále na dosah.